Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Starter Pack Bank Robbery

€15,99
Shto në listën e dëshirave

Një hajdut ka anashkaluar sigurimin e bankës dhe ka thyer kasafortën! Tani, ai po i fut me nxitim paratë në një valixhe. Por ai nuk ishte mjaftueshëm i shpejtë, pasi papritur është kapur nga një oficer policie që ishte afër vendit të ngjarjes. Tani, ai është vënë në pranga dhe më pas është nisur për në komisariat. Kjo paketë fillestare për grabitjen e bankës PLAYMOBIL është një hyrje e shkëlqyer në botën emocionuese të PLAYMOBIL City Action, ku fëmijët mund të bëhen heronj të përditshëm në qendër të aksionit. Vetëm kombinimi i duhur duke përdorur disqet rrotulluese do të hapë kasafortën. Fëmijët mund ta përdorin kasafortën edhe si derrkuc.

Seti përfshin dy figura, një kasafortë, shufra floriri, para, dinamit, një levë dhe shumë aksesorë të tjerë.

Përmasat e kasafortës: 2,8 x 1,8 x 3,7 inç (LxWxH).

Rekomandohet për moshat katër deri në dhjetë vjeç.
Paralajmërim. Rrezik mbytjeje. Pjesë të vogla. Jo për fëmijët nën 3 vjeç."