Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Starter Pack Dino Rise: Fire Scorpion

€15,99
Shto në listën e dëshirave

"Ekipi Dino Rise ka gjithmonë duart plot duke u përpjekur të pengojë planet e liga të Korporatës Comet. Këtë herë, Ian duhet të përballet me një akrep gjigant zjarri me krahët e tij të mëdhenj me kthetra dhe bishtin e rrezikshëm thumbues. Por, i Zgjedhuri ka një ide ! Ai gjuan me mjeshtëri një grep në kristalin në shpinën e akrepit dhe e tërheq gurin e çmuar drejt tij. Në këtë mënyrë, ai mund ta kapë kristalin pa u goditur. Çfarë lëvizje e zgjuar! Kjo paketë fillestare PLAYMOBIL Dino Rise është një hyrje ose shtesë e shkëlqyer në botën emocionuese të PLAYMOBIL Dino Rise, ku fëmijët mund të përjetojnë aventura dino të mbushura me aksion. Seti përfshin anëtarin e Team Dino Rise, Ian, një akrep zjarri, katër akrepa të vegjël, helmetë, jastëkë shpatullash, gurë, gjashtë kristale zjarri dhe shumë aksesorë të tjerë për emocionues aventurat e dinos.

Seti përmban: 1 burrë; Kafshët: 1 akrep zjarri, 4 akrepa të vegjël; Aksesorët: 1 helmetë, 2 copa shpatullash, 1 top, 1 liqen zjarri, 2 gurë, 3 kocka, 6 kristale zjarri

Rekomandohet për moshat katër deri në dhjetë vjeç.
Paralajmërim. Rrezik mbytjeje. Pjesë të vogla. Jo për fëmijët nën 3 vjeç."