Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Starter Pack Jet Ski with Banana Boat

€15,99
Shto në listën e dëshirave

Filloni udhëtimet në ujë të egër me skuterin me ujë PLAYMOBIL. Vajza e vogël ulet me entuziazëm në varkën me banane dhe tërhiqet nëpër dallgë nga gruaja në skuterin e ujit. Falë jelekut të saj të shpëtimit, vajza është e mbrojtur mirë nëse ajo vetë ulet në ujë. Ky skuter PLAYMOBIL Aqua me Pako Starter Boat Banane është një hyrje e mrekullueshme në botën e gëzuar të argëtimit familjar PLAYMOBIL, ku fëmijët mund të rijetojnë kujtimet e tyre të preferuara të pushimeve. Seti përfshin një figurë të rrituri, një figurë fëmije, jelek shpëtimi, skuter uji, notues me varkë banane dhe aksesorë të tjerë.

Përmasat: 12,6 x 2,6 x 2,0 inç (LxWxH).

Rekomandohet për moshat katër deri në dhjetë vjeç.
Paralajmërim. Rrezik mbytjeje. Pjesë të vogla. Jo për fëmijët nën 3 vjeç.