Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Star Trek: Mr. Spock Keychain

€7,99
Shto në listën e dëshirave

Tregoni dashurinë tuaj për PLAYMOBIL kudo që të shkoni me Star Trek - Z. Spock Keychain! Bashkangjisni figurën e PLAYMOBIL në çelësat, çantën e shpinës ose çantën tuaj me grepin dhe zinxhirin praktik. Bën një dhuratë të mrekullueshme për fansat e PLAYMOBIL dhe Star Trek njësoj! PLAYMOBIL Star Trek - Z. Spock Keychain është një mënyrë fantastike për t'i mbajtur çelësat të sigurt dhe të dobishëm, ose për të shtuar një prekje galaktike në sendet tuaja.

Rekomandohet për moshat katër deri në nëntëdhjetë e nëntë vjeç.

Paralajmërim. Rrezik mbytjeje. Pjesë të vogla. Jo për fëmijët nën 3 vjeç.

TM & © 2021 CBS Studios Inc. Të gjitha të drejtat e rezervuara.