Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Toddler Room

€22,99
Shto në listën e dëshirave

Me tavolinë ndërrimi, karrige, rrogoz lodrash, lodra dhe shumë aksesorë të tjerë. Mund të kombinohet me Rainbow Daycare (70280 - shitet veçmas). Përmasat: 22 x 18 x 7.5 cm (LxWxH).
Në dhomën e të vegjëlve një infermiere e dashur kujdeset për të vegjlit. Për momentin ajo po kujdeset për një fëmijë në tavolinën e ndërrimit. I vogli godet i gëzuar dhe shikon shiritin e lodrave shumëngjyrëshe sipër tij. Ndërkohë foshnja tjetër po luan me harkun e lojës dhe pas pak shkon te muri motorik, gjë që është shumë interesante. Kështu që koha ikën. Seti i lojërave përmban tre figura PLAYMOBIL, një njësi ndërruese, një batanije zvarritëse me një hark loje dhe varëse, një karrige të lartë, një mur motorik dhe shumë pajisje të tjera shtesë.

Informacion shtese
Figurat: 1 grua, 2 foshnja Aksesorë: 1 grup zvarritjeje me pllakë bazë me mur të pasmë dhe mur motorik, 1 tavolinë ndërrimi, 1 karrige e lartë, 1 qendër aktiviteti për fëmijë, 1 shportë, 1 tenxhere, 1 arush pelushi, 1 kukull, 1 biberon, 1 zhurmë, 1 shishe me ujë, 1 tub, 2 kanaçe, 1 lugë, 1 bisht, 1 kërmilli për lojë, 1 figurë në këmbë

Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.