Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Violet Vale - Demon Lair

€65,99
Shto në listën e dëshirave

Me portal magjik (përfshi mekanizmin e këmbëzës) për thirrjen e demonëve, si dhe birucë dhe aksesorë të tjerë. Ndaloni magjistarin e keq dhe ndihmësit e tij ... ose bashkohuni me ta.

Përmasat: 32,5 x 30 x 36 cm (LxWxH)

Kjo strofkë e frikshme demonësh është shtëpia e Umbrathor - magjistari i forcave të errëta! Me ndihmën e portalit të tij magjik, Umbrathor sjell në mendje demonët e këqij. Qëllimi i tij është të shkaktojë telashe në Violet Vale dhe të marrë pushtetin. Magjistari ngjitet në shkallët e litarit në katin e sipërm të rrënojave, ku ndodhet altari për thirrjen e demonëve. Umbrathor bën një magji, lëkundet shkopin e tij dhe në momentin tjetër pllaka e gurit e altarit thyhet dhe një demon i vogël djallëzor kërcen jashtë. Shoku i vogël i keq e çliron menjëherë mikun e tij të madh demon nga biruca dhe të dy vrapojnë për të. Asgjë e mirë nuk mund të pritet nga këto krijesa dredharake! Seti i lojërave përfshin magjistarët e errët të Novelmore Umbrathor dhe Vermithor, një portal demonësh dykatëshe me birucë dhe altar, dy demonë, një staf lakuriq nate, maskë dhe shumë shtesa të tjera magjike.

Informacion shtese

Figura: 2 magjistarë, 1 demon i madh, 1 demon i vogël; Aksesorë: 1 helmetë, 1 mantel, 2 palë pranga krahu, 1 rrip, 1 shtrëngim rripi, 1 zinxhir amuleti, 1 diadem, 1 kafkë, 1 libër, 1 pendë, 1 temjan, 1 tavolinë në këmbë, 1 fiola, 2 magjike gurë, 2 pishtarë të vegjël, 3 pishtarë të mëdhenj, 1 qese pergamenë, 1 plan, 2 shkop magjik, 1 pjatë guri, 2 shandan, 3 elemente dekorative, 1 shkallë litar

Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.