Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Violet Vale - Demon Patrol

€27,99
Shto në listën e dëshirave

Karrocë e shkathët me armë që mund të qëllojnë dhe pajisje të tjera për të kapur demonët keqdashës.
Përmasat: 19 x 11 x 11,5 cm (LxWxH)

Timithor dhe miqtë e tij magjikë mund të kenë forcat e mira në anën e tyre, por nuk është gjithmonë e lehtë të pengosh planet e liga të Umbrathor. Me karrocën e tyre të shkathët që kap demonët, shoqëruesit magjistarë Demonthella dhe Flamathor përpiqen të kapin një nga demonët dinak të Umbrathor. Të pajisur me një top, një rrjetë dhe një grusht magjish, të dy duan të kapin shpirtin mashtrues. Por kjo nuk do të jetë një detyrë e lehtë. Kompleti i lojërave përmban personazhet e Novelmore-it Demonthella dhe Flamathor, një demon i vogël, një vagon që kap demon me dy topa bulonash që mund të gjuajnë, dy shkopinj magjik, kapelën e një magjistari dhe shumë shtesa të tjera magjike për gjuetinë emocionuese të demonëve.

Informacion shtese
Figura: 2 magjistarë; Aksesorët: 1 karrocë për kapjen e demonëve, 2 goditje me rrufe magjike, 2 kapele, 2 palë pranga krahu, 2 shkopinj, 1 predhë, 1 rrjetë kapëse, 1 demon i vogël, 1 bimë

Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.