Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Violet Vale - Plant Magician

€12,49
Shto në listën e dëshirave

Përfshin vendin e fshehjes së bimëve dhe rrjetën e grumbullimit.

Vegithor është magjistari i fuqishëm i bimëve. Ai di gjithçka për barishtet, pemët, shkurret dhe bimët dhe sigurisht se si të krijojë ilaçet më efektive prej tyre. Nëpërmjet magjisë së tij, Vegithor është madje në gjendje të ndikojë në botën e kafshëve dhe bimëve. Ai sapo ka zbuluar përsëri kristale të vlefshme. Vegithor tund shkopin e tij magjik dhe bima hap gjethet për të zbuluar kristalin e rrallë. Çfarë gjetje e çmuar! Menjëherë, magjistari e vendos kristalin në rrjetën e tij të grumbullimit dhe niset për në kullën e magjistarit. Kompleti i lojërave përmban Vegithor magjistari i bimës, një merimangë, një bimë xhungle me gjethe në lëvizje, një shkop magjik, dy kristale, një kafkë dhe shumë gjëra shtesë magjike.

Informacion shtese

Figura: 1 magjistar; Aksesorë: 1 bimë, 1 rrjetë grumbullimi, 2 gurë magjikë, 1 kafkë, 1 kurorë, 1 merimangë, 1 shkop, 1 palë pranga krahu, 1 drapër, 1 pelerinë, 1 kapele

Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.