Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Butterfly Beauty Set - Crazy Chic

€34,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 9cm x 47.9cm x 34.5cm

Ky set i bukurisë përmban gjithçka që nevojitet për një dukje të përsosur:

Grim, ngjyrosja e flokëve dhe rregullimin e thonjëve, për një pamje elegant. Ky set përmban te gjitha produktet për manekyr dhe pedikyr!!

 

Për moshat: 6 vjet dhe më shumë