Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Amazing Chemistry

€37,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 9cm x 53cm x 36cm

Një çantë për eksperimentet e kimisë mahnitëse! Një laborator për shkencëtarët që aspirojnë për të krijuar mbi 180 eksperimente dhe për të zbuluar sekretet e kimisë në sigurinë totale. Kit përmban shumë substanca për të eksperimentuar me reaksione kimike të mahnitshme dhe rikrijojnë efekte të pabesueshme! Të gjitha eksperimentet janë përshkruar me anë të imazheve të shoqëruara me shpjegime të qarta dhe të hollësishme, dhe janë mbledhur në një manual udhëzimi që i kthen kimisë në një lojë super të kënaqshme. Prodhuar në Itali.