Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Blood and Vampires

€29,66
Shto në listën e dëshirave
Një laborator shkencor që është një ulërimë - për fëmijët që të krijojnë slims "vampirish" qesharak ulëritës dhe gjakderdhës!

Kompleti përmban gjithçka që u nevojitet për të krijuar plagë dhe gjak të rremë për t'u derdhur në thasë për transfuzion, si dhe një grup të frikshëm dhëmbësh të rremë për argëtim në botën e vampirëve!

Fëmijët do të kënaqen duke eksperimentuar me shkencën e tmerrit, duke mësuar parimet e kimisë në një mënyrë argëtuese dhe duke krijuar shumë slime të ndryshme drithëruese vampirike!

Manuali do t'i udhëzojë fëmijët teksa ata i kryejnë eksperimentet në siguri të plotë dhe do të sugjerojë eksperimente shtesë, si p.sh. të bëni një pije vampiri për t'u shijuar me gishtat e shtrigave.

Të gjitha pjesët përbërëse dhe përbërësit e kësaj loje janë testuar për të siguruar shumë argëtim tërheqës në siguri të plotë për fëmijët.

E konceptuar, projektuar dhe zhvilluar në Itali.

  • Mosha e rekomanduar  8+
  • Madhësia e kutisë (LxPxA)  35 x 26 x 7
  • Pesha  780 gr
  • Bateritë e nevojshme  JO