Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Star Hairstyles - Crazy Chic

€29,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 9cm x 47.9cm x 34.5cm

Ky komplet bukurie do t'ju ndihmojë që gjithmonë vajzat të kenë flokë mahnitëse!!
Ka një pasqyrë të madhe, një vend për ngjyrosje të flokëve dhe një gell fantastik vezullues.
Vjen po ashtu me kapëse.

Për moshat: 6 vjet +