Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Crazy Chic - Nail Art Studio

€29,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 45.1cm x 31.1cm

Një makinë lustrim të llakut të thonjve, stilolaps dhe tharëse. Ky set përmban koleksionin e fundit të llaqeve të thonjve elegant, një stilolaps praktik dekorimi, shumë stencila dhe shkëlqim ultra-joshës!

Një set super cool dhe origjinale për thonjtë.