Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Tattoo Lab - Crazy Chic

€26,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 7.8cm x 38.5cm x 28.5cm

Për adhuruesit e tatuazheve, ka mbërritur më në fundë një komplet për të krijuar tatuazhe për fëmijë me ngjyra të shkëlqyeshme!!
Falë këtyre aksesorëve, nuk ka qenë kurrë më e lehtë të lini imagjinatën dhe kreativitetin tuaj të arrij kulmin!!
Produkti përfshin shabllone, bojëra për trupin dhe shumë materiale të tjera për të krijuar tatuazhe unike dhe origjinale.

Për moshat: 6 vjet +