Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Crazy Chic - Trousse Bow

€16,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 6cm x 31cm x 24.5cm

Një set fantastik për make-up në formë fjongu të përsosur në çdo rast!

Përfshirja e hijeve dhe buzëve të kuqërremtë, kështu që kurrë nuk shkoni pa u vënë re, dhe një pasqyrë e dobishëm për t'u siguruar që jeni gjithmonë bukur!