Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Firefighter Keychain

€5,99
Shto në listën e dëshirave

Dhurojini tifozëve të zjarrfikësve në jetën tuaj me këtë zinxhir të mrekullueshëm të zjarrfikësve PLAYMOBIL. Falë grepit praktik, figura lidhet mirë në çelësa, çanta ose çantat dhe është aty për të gjitha aventurat e përditshme. Me këtë zinxhir të jashtëzakonshëm çelësash, gjërat e fansave të PLAYMOBIL do të dallohen nga turma. Keychain zjarrfikës PLAYMOBIL është një mënyrë e shkëlqyer për t'i mbajtur çelësat tuaj të sigurt dhe të dobishëm, ose për të personalizuar sendet.

Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.