Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Jewels Crazy Colours

€12,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 6cm x 18cm x 18cm

Argëtohu me varëset Crazy Chic!
Kompleti përmban: gjerdan dhe unaza alumini dhe argjilë formuese për të krijuar shumë rruaza!
Zbuloni të gjitha kombinimet e ndryshme për të krijuar bizhuteri me efekt neoni!!

Për moshat: 7 vjet + 👧