Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Pancakes Lab

€23,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 6cm x 41.8cm x 27.8cm

Kjo Lodër përmban përbërës dhe aksesorë për të përgatitur petulla të shijshme dhe një libër i detajuar me receta, me shumë imazhe dhe shpjegime të hollësishme që e udhëzojnë fëmijën hap pas hapi në përgatitjen e petullave të shijshme!! 
E Prodhuar në Itali. 


Për moshat: 8 vjet +