Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Princess Keychain

€5,99
Shto në listën e dëshirave

Dhurojini fanses së Princeshës në jetën tuaj me këtë zinxhir të mrekullueshëm të princeshës PLAYMOBIL. Ganpa praktike e këputjes e bën lojën e fëmijëve ngjitjen e figurës me çelësa, çantë shpine ose çantë dhe bën që gjërat e vajzave dhe djemve të dalin të dallohen nga turma. Me zinxhirin e çelësave PLAYMOBIL Princess, çelësat tuaj mbahen të sigurt dhe të dobishëm në çdo kohë dhe ju mund t'i shtoni një prekje romantike sendeve tuaja.

Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.