Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Loop plus Acceleration

€6,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 23cm x 18cm

Krijoni qarqe ose rrugë spektakolare dhe argëtuese!! 
Ndërtoni qarqe drithëruese dhe zbavituni me lakoren e jashtëzakonshme që shërben për topa të vegjël!!
Përdorni imagjinatën tuaj dhe krijoni qarqe edhe më emocionuese me aksesorë në shtëpin tuaj!! 

Për moshat: 8 vjet +