Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Fashion & Jewellery - Crazy Chic

€22,99
Shto në listën e dëshirave


Madhësia:(TH x GJ x L) 7.8cm x 38.5cm x 28.5cm

Një kuletë e bukur dhe në modë me kapëse metalike që përmban pajisje si rruaza nga metali dhe zinxhirë për të krijuar bizhuteri!

Kjo çantë është projektuar për të ruajtur të gjithë komponentët dhe krijimet në mënyrë që të mbani gjithmonë stolit e dizajnuara nga ju me vete!!

 

Për moshat: 7 vjet +